
Een blik op Olst-Wijhe door de historie heen
Uit de geschiedenis zijn sommige verschillen tussen de Sallandse dorpen Olst en Wijhe goed verklaarbaar. Dit boek moet iedere inwoner van de gemeente Olst-Wijhe eigenlijk kennen.
De geschiedenis canons van Olst en van Wijhe zijn onderdeel van dit boek.
Het boek is ingedeeld in 12 tijdperioden, vanaf de Steentijd tot nu.
Jan Hilferink geeft bij elk van deze perioden interessante historische achtergrondinformatie.
Enkele ook nu nog aanwezige cultuurverschillen en overeenkomsten tussen de dorpen Olst en Wijhe en de kleinere kernen worden hierdoor verklaarbaar.
De vele foto’s en fraaie vormgeving maken het boek tot een waardevol bezit. Dit boek is uitgegeven in samenwerking met de historische verenigingen van Olst en Wijhe.
Teksten: Jan D. Hilferink en Freerk Kunst
Vormgeving en foto’s: Studio Angélique Fokker
Uitgave: augustus 2013
Omvang: 184 pagina’s + kaart
Formaat: : 210 x 272 mm
Paperback, 978-90-813155-0-0 : € 19,50
Hardcore gebonden, ISBN 978-90-813155-2-4:
Prijs: € 23,80
Bestelformulier: Een blik op Olst-Wijhe door de historie heen
* betekend verplicht veld
"*" geeft vereiste velden aan
Overige boeken
Bestellingen
U mag het verschuldigde bedrag overmaken naar rekening NL66ASNB 0898 0301 45 t.n.v. Uitgeverij De Jonge Beth.
Bestellingen worden na betaling ingepakt en verstuurd. Wij trachten de boeken binnen 5 dagen te leveren.
*Er worden extra verzendkosten in rekening gebracht bij verzending naar het buitenland.
Kijk op website van PostNL de voor de tarieven.